Екскурсія до музею лісу Вінницького ОУЛМГ
8 Жовтня, 2019 by Наталія
В рамках співпраці нашого закладу з ДП “Вінницький лісгосп” учні 8-А класу разом із класним керівником Бусигіною Наталією Олександрівною 8 жовтня відвідали музей лісу Вінницького ОУЛМГ.
Музей розміщено в адмінприміщенні Вінницького ОУЛМГ. Біля входу нас люб’язно зустрів прес-секретар Вінницького ОУЛМГ Станіслав Трохимович Вовк, який з перших слів зумів зацікавити учнів. В ході зустрічі мали можливість змістовно поспілкуватися, дізнатися нові цікаві факти про ліс, його мешканців, про роботу працівників лісового господарства, про проблеми, з якими вони стикаються в ході своєї діяльності. Та все те – лише невеличка частинка того, що хотілось би дізнатися. На жаль, час нашої зустрічі було вичерпано. Отримали багато інформації, але і залишилися ті питання, які ще не розкрито.
Дякуємо Станіславу Трохимовичу за цікаву розповідь!
З нетерпінням чекатимемо наступної зустрічі.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20191008_140613-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20191008_141221-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20191008_150427-768x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20191008_150613-768x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20191008_152155_HHT-768x1024.jpg)