Екологічна акція “Озеленення України”
19 Жовтня, 2020 by Наталія
17 жовтня пройшла екологічна акція “Озеленення України”, до якої долучився педагогічний колектив закладу разом з лісівниками Вороновицького лісництва. На території школи висаджено кущі та пагони молодих дерев.
Природне середовище було, є і буде незамінним партнером людей у їхньому повсякденному житті. Ми черпаємо з природи всі багатства. Її краса й велич залишаються нашим головним скарбом.
В умовах хворої природи не може бути здорових людей. Це аксіома, зміст якої важливо усвідомити кожному з нас. Яке майбутнє чекає нові покоління людей, залежить виключно від нас нинішніх.
Тому так важливо долучатися да подібних акцій та власним прикладом показувати підростаючому поколінню як берегти та примножувати природу!
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC01292-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/DSC01278-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/zobrazhennya_viber_2020-10-16_12-48-43-1024x472.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/zobrazhennya_viber_2020-10-16_12-48-53-472x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/zobrazhennya_viber_2020-10-16_12-48-56-1024x472.jpg)