День Вишиванки
25 Травня, 2020 by Наталія
21 травня 2020 року ми відзначаємо чудове свято -День Вишиванки.
День вишиванки – не офіційне й відносно молоде, проте улюблене народне свято. Цього дня заведено одягати національне вбрання, куди б не довелося йти – на роботу, на зустріч із друзями чи деінде.
Українську вишиванку часто називають кодом нації. Залежно від історичного регіону України деталі та тематика орнаменту вишиванок відрізняються. Тому за зашифрованими у ній символами можна визначити регіон походження її власника.
Дружній колектив нашого закладу приєднався до челенджу #одягнивишиванку
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/97984155_646563449268248_7662917754298564608_o.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/100487308_646563465934913_7917792216133664768_o.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/IMG-59e19d787b01273397232728eb9adba1-V-668x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/IMG-a0b1a4a43f151be874e65254a4231b65-V-768x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/IMG-ef81cfd31e3d6a1b63ae0524f3dd7e3b-V-1024x768.jpg)