«День синього кольору»
18 Грудня, 2019 by Наталія
13 грудня у закладі відбувся «День синього кольору», який було обрано голосуванням членів учнівського врядування під час засідання Президентської ради закладу.
Синього так багато на нашій планеті і цей колір має дуже важливе значення для нас. Це колір повітря та легкої води — струмків та річок. Це колір вічності, таємниці та глибокого спокою. Синій вважається кольором інтуїції. Він стимулює мислення.
На Сході він символізує істину і спокій. Синій колір допомагає очистити свідомість від непотрібних думок, заспокоїть тривогу.
Символічно відповідає воді, флегматичному темпераменту. Підходить для тих, кому не вистачає свободи. Синій – це єднання з навколишнім, розряджена емоційність, готовність до естетичних переживань і натхненних роздумів.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/27648.002.png)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/79331758_534893793760036_6754435482890797056_n.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_20191213_160949-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/79801679_534894257093323_4673016145664540672_n-1-e1576662354908.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/79472660_534894103760005_1728183630322204672_o-498x1024.jpg)