День народження смайлика
19 Вересня, 2020 by Наталія
19 вересня – День народження смайлика.
Бажаємо позитиву, гарного настрою,сміху, що продовжує життя та безліч усмішок від оточуючих.
Вже вдруге поспіль у нашому закладі відзначали «Smile Fest» та святкували день народження яскравого друга, без якого вже практично неможливо уявити сучасне листування в месенджерах. Наш смайлик завітав до кожного класу, не оминув жодного працівника, подарувавши кожному гарний настрій і щиру посмішку.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/1_CollageMaker_20200918_221515660-1024x1024.jpg)