День іменинника в дитячому будинку “Малятко”
28 Листопада, 2019 by Наталія
27 листопада учні 12 школи м. Вінниці завітали до дитячого будинку із традиційними вітаннями з нагоди дня іменинника. Школярі принесли для малечі багато подарунків (одяг, взуття, розвиваючі ігри). Родина Зелениць передала діткам 8 ящиків яблук. Шкільний шеф-кухар Лідія Владиславівна спекла смачний іменинний пиріг. Для всіх вихованців дитячого будинку і, зокрема для тих, хто народився восени, танцювали: Безпятко Ольга (11-Б клас), Жильніков Владислав (11-А клас), Чайкун Вікторія (9-Г клас), Цегольник Віталій (7-А клас). Співали: Зелениця Анжела та Зелениця Діана (11-А клас). Своїм візитом ми створили чудовий настрій та святкову атмосферу. Свято вдалося на славу!
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSCN2935-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSCN2937-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSCN2942-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSCN2946-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSCN2954-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSCN2958-1-1024x386.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSCN2967-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSCN2950-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSCN2973-1024x768.jpg)