День Гідності та свободи

5 Грудня, 2019 by  

Усесвітній День Гідності (Global Dignity Day) – це незалежний, соціальний, політично й релігійно нейтральний проєкт, мета якого – подвигати молодь, учнівство й студентство керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях.

В рамках відзначення Дня Гідності та свободи заклад долучився до проведення заходів #GlobalDignityDay з нагоди відзначення Усесвітнього Дня Гідності .

#GlobalDignityDay Гідність -поняття моральної свідомості,яка виражає уявлення про цінність людини як особистості…

Першим етапом стала організаційна зустріч, під час якої команда однодумців ділилась власними історіями та думками “Що таке гідність…”, переглянули відеозвернення міністерки освіти Ганни Новосад, телеведучої Наталки Мосейчук, крон-принца Норвегії Хокона, Миколи Кулеби та інших відомих і цікавих особистостей.
Наступний крок марафон написання листів на підтримку дітей, які боряться за права та свободи.
День Гідності та Свободи в закладі відзначили заходами, що нагадали про події, які назавжди залишились в пам’яті українців.

21 листопада – день, коли в Україні почалися дві революції: Помаранчева (2004р.) та Революція гідності (2013р.). У цей день учні школи підготували тематичну виставку малюнків та презентацій. В актовій залі школи, учні 9-10 класів переглянули фільм “Революція гідності” та стали учасниками проведення виховного заходу «Україна –територія Гідності та свободи», що під час якого поглибили знання про часи доленосних подій в Україні, коли українці постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору .

25 листопада учні 7-Г та 8-х класів здійснили перегляд документальної стрічки «Воїни духу» в кінотеатрі «Родина».