Декадник толерантності

18 Листопада, 2019 by  

З 04.11 2019 р. по 15.11.2019 р. з метою відзначення Дня толерантності, сприяння інформованості учнів про зміст європейської цінності – толерантності, збільшення кількості людей, які її поділяють, удосконалення рівня розуміння терміну «толерантність» в школі, заохочення дітей до відповідальної громадянської позиції, в закладі було проведено декадник толерантності . 

Шкільним бібліотекарем було організовано  книжкову виставку «Толерантність — запорука людяності», де учні мали змогу знайти цікаву інформацію стосовно толерантності в періодичних виданнях, буклетах та книгах.

З учнями 1-11-х класів практичний психолог, провела анкетування «Чи виявляєш ти толерантність?». Діагностичне опитування показало, що більшість учнів знайомі з поняттям «толерантності» та рисами толерантної особистості, з повагою ставляться до людей з різними поглядами, віросповіданням, кольором шкіри та соціальним статусом.

Учні початкової школи стали  учасниками тренінгів під назвою «Таємниці спілкування»  з метою розкриття поняття «толерантність», розвитку навичок соціальної поведінки, виховання толерантного ставлення до людей та вміння працювати в групах.

Для учнів було проведено акцію «Долонька щастя», мета якої розвиток інтересу до творчої діяльності, вчити нести добро іншим через добрі справи. Учні молодших класів мали змогу самостійно виготовити долоньки з кольорового паперу та обмінятися ними з однокласниками.

Учням початкової школи демонстрували повчальні мультфільми про ввічливість та толерантність.

Під час декадника було організовано інформаційний вісник «Толерантність-шлях до успіху»,виставку малюнків «Квітка толерантності»,проведено виховні години для учнів 1-11 класів на тему «Що таке толерантність?»

Учні 8-х класів стали активними слухачами усного журналу «Толерантність врятує світ» та переглянули повчальний відеофільм «Толерантність починається з мене».