Декада кафедри природничих наук
7 Листопада, 2019 by Наталія
З 15 по 25 жовтня, в школі проходила декада кафедри природничих наук. В рамках декади,вчитель біології Войцицька А. В. провела виставку дитячих поробок серед учнів 5 – 6 х класів «Барви золотої осені».
Вчителем географії Базалицькою Т.Я. був створений фото колаж : «Фестиваль професій», на якому були висвітлені спеціальності, пов’язані з природничими науками : хімією, географією, біологією, основами здоров’я.
Вчителі Дреч Н. Ю., Зелінська І. О. та Базалицька Т. Я.,для учнів 9 – 11 х класів, в актовій залі, провели захід «Фестиваль професій». Мета заходу була ознайомити учнів з різноманітними професіями : перукарем, хореографом, агрономом, кухарем,тощо.
В рамках заходу, діти здійснили заочну «кулінарну мандрівку» країнами Європи. Крім того, перукарі продемонстрували створення зачісок учасникам фестивалю. Окремо була представлена професія хореографа, де виступила учениця 9 – Г класу Чайкун Вікторія, що завдяки танцям, можна мати гарну фігуру, поставу, ходу. Представляючи професію агронома, учні зіграли сценку, в якій показали як можна застосувати знання з хімії в практичному житті.
Захід був цікавим, змістовним і корисним для майбутніх випускників.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/zobrazhennya_viber_2019-10-30_19-12-43-1024x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/zobrazhennya_viber_2019-10-30_19-12-44-1024x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/zobrazhennya_viber_2019-10-30_19-12-45-1024x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-1a86c7535d91186ec4c52333ffcec640-V-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-10473f11b7e48972392c4fb761039dac-V-768x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-34222c0468a2b0ab607f621a2be71d5c-V-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-dca94dcb5bfe908f1dca5c971b479527-V-1024x768.jpg)