Cемінар «Інклюзивна освіта: запитання та відповіді»
11 Вересня, 2019 by Наталія
10 вересня 2019 року заклад взяв участь в семінарі «Інклюзивна освіта: запитання та відповіді» за участю громадської організації «Українська спілка інвалідів – УСІ» та директорату інклюзивної та позашкільної освіти м. Києва. На семінарі була висвітлена інформація щодо впровадження інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами. Своїм досвідом з вінницькими колегами та батьками поділилась керівник експертної групи з питань інклюзивного навчання Самсонова Лариса Станіславівна.
![Це зобÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ð½Ñ Ð¼Ð°Ñ Ð¿Ð¾ÑожнÑй аÑÑибÑÑ alt; Ñм'Ñ ÑÐ°Ð¹Ð»Ñ IMG_20190910_140115-1024x766.jpg](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_20190910_140115-1024x766.jpg)
![Це зобÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ð½Ñ Ð¼Ð°Ñ Ð¿Ð¾ÑожнÑй аÑÑибÑÑ alt; Ñм'Ñ ÑÐ°Ð¹Ð»Ñ IMG_20190910_140034-766x1024.jpg](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_20190910_140034-766x1024.jpg)
![Це зобÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ð½Ñ Ð¼Ð°Ñ Ð¿Ð¾ÑожнÑй аÑÑибÑÑ alt; Ñм'Ñ ÑÐ°Ð¹Ð»Ñ IMG_20190910_131334-1-1024x595.jpg](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_20190910_131334-1-1024x595.jpg)