Благодійна акція «Переступи поріг з добром»
16 Жовтня, 2019 by Наталія
Захід, проведений у рамках всеукраїнської акції милосердя, став для школярів закладу справжнім уроком людяності та милосердя. До Міжнародного дня людей похилого віку у школі була проведена традиційна акція доброти під зворушливою назвою «Переступи поріг з добром». Учні навчального закладу долучилися до благодійної справи. Всі приносили з дому стільки овочів, скільки вважали за потрібне або могли донести. Вони приносили не лише картоплю, але й інші овочі. Близько 500 кг овочів зібрали школярі для одиноких людей похилого віку. Городину було передано організації Червоного хреста.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/20191008_121150-1024x768.jpg)