Акція «Допоможемо перезимувати птахам»
24 Листопада, 2019 by Наталія
У житті нашої планети птахи відіграють велику та багатогранну роль. Їх відомо понад 8600 видів, а на Україні – понад 300 видів. Птахи взимку бояться не холоду, а голоду. Тих запасів, що були зроблені восени, не вистачає. Тому й гинуть птахи у сильні морози. В наших силах врятувати птахів від голодної смерті: розвісити годівнички та постійно підгодовувати їх.
Традиційно наша школа на чолі з учнівським самоврядуванням в осінньо-зимовий період проводить акцію «Допоможемо птахам взимку». Мета акції – виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, розвиток почуття відповідальності за довкілля, практична допомога птахам – виготовлення та вивішування годівничок. В цій акції взяли участь учні 5-8 класів. Діти разом з батьками виготовили годівнички для пташок, а потім із членами учнівського самоврядування розвісили їх на подвір’ї школи. Відтепер дітлахи кожного дня будуть приходити до власноруч виготовлених годівничок, щоб упевнитись, що вони вщерть заповнені зернятками, адже з настанням холодів пташки потребують особливої уваги.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_3754-1-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_3761-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/image-0-02-0a-711fb8bd88cac58ce30f56dd6f6e6f8bec4067318c508ce5b745e4e867b31b81-V.jpg)