Акція «16 днів проти насильства»

14 Грудня, 2019 by  

У листопаді – грудні 2019 року в «КЗ ЗШ  І-ІІІ ступенів № 12 ВМР» було проведено акцію «16 днів проти насильства». За планом роботи  було створено інформаційний дайджест «Я – проти насильства». Для оформлення цього стенду учні старших класів підготували листи-інформатори та антирекламу з розкриття даної теми.

З учнями 1 – 11 класів було проведено анкетування «Явища шкільного та домашнього насильства» з метою виявлення обізнаності школярів про насильство в сім’ї та школі.

27 листопада було проведено заняття з елементами тренінгу «Геть насильству над дітьми!» для учнів 7-х  класів ,під час якого учні ще раз ознайомились з поняттями  що таке «булінг» та «насильство», з їх проявами в школі та шляхами вирішення. Дізналися, хто може стати жертвою шкільного булінгу, інсценізували «Казку про скріпку», переглянули відеоролик «Шляхи подолання булінгу».

29 листопада 2019 року для учнів 4-х класів було проведено виховний захід «Геть насильство над дітьми», під час якого учні ознайомились з нормативно-правовими документами ,які регламентують право дітей на захист від фізичного та психологічного насильства.

Під час проведення акції було оформлено виставку інформаційних бюлетенів «Стоп булінг».

В закладі було проведено флешмоб «12 школа проти СНІДу » з  червоними стрічками, символом боротьби зі СНІДом.

З  метою підвищення рівня поінформованості учасників щодо проблеми торгівлі людьми для учнів 9 – 11 класів 10 грудня  було проведено єдиний урок протидії торгівлі людьми з переглядом відеофільму «Станція призначення – Життя».

Для учнів 6-х класів психолог закладу провела просвітній захід “Як запобігти конфліктам” та  заняття з елементами тренінгу “Як не потрапити в тенета торговця людьми, або безпечна поведінка” для учнів 7-Б класу.

В рамках проведення акції 10 грудня в закладі було оформлено інформаційний  вісник «Всесвітній день прав людини».

Актуалізувати знання про конфлікт у соціальних мережах та його причини, розвивати навички безконфліктного спілкування і мережі в учнів 8 класу допомогло заняття з елементами тренінгу «Попередження конфліктів у соціальних мережах», проведене  9 грудня.

Підсумком акції 10 грудня для учнів 5–11 класів став традиційний флешмоб «Ми проти насилля. Ми за мир і дружбу», який був втіленням теплоти, взаєморозуміння та добра в учнівських відносинах з  синіми  стрічками (обов’язкового атрибуту відповідних акцій). Проведені заходи сприяють вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.