Перша сходинка


2020-2021

«Світ невидимий»

Учні 3-х класів долучилися до проекту з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» з теми «Світ невидимий». 

Зима – чудова пора року! Своїм приходом вона змушує нас радіти! Наряджати ялинку додає всім величезного задоволення. У будинках створюється святкова атмосфера і всі з нетерпінням чекають казкових див та подарунків!

Та найбільшим дивом цього року стали величезні кучугури снігу, у яких досхочу можна бавитися!

 

Проект «Світ моїх захоплень»

Учні 1-х класів долучилися до проекту «Світ моїх захоплень». Захоплення наповнюють життя людини радістю, роблять дозвілля різноманітним і цікавим, сприяють спілкуванню з тими, хто таким же чином дивиться на світ. Складно знайти того, хто не хоче бути щасливим. У нашій школі діти малюють, співають, танцюють, ліплять, подорожують! І це чудово – світ навколо такий багатогранний! А чим захоплюєтеся Ви?

Декадник математики

У закладі проведено декадник математики під гаслом «Не махай на все рукою, не лінуйся, а учись… Бо чого навчишся в школі знадобиться ще колись!».

Учителі 1-4-х класів творчо та креативно підійшли до проведення заходів:

  • Мій найкращий зошит
  • Цікаво про математику
  • Квести та змагання
  • Турнір юних математиків
  • Математичні перегони
  • Конкурс математичної гуморини

Проведені заходи надали можливість учням розкрити свої організаторські, творчі, інтелектуальні здібності та відчути себе талановитою особистістю, проявити пізнавальний інтерес до вивчення математики.

“Жива абетка”

Учні 2-х класів передали найменшим школярам посібник «Жива абетка», з яким працювали протягом першого року навчання.

Посібник містить цікаві та веселі казки, вірші, чистомовки, скоромовки, загадки, ігрові вправи, фізкультхвилинки підібрані на кожну букву алфавіту, які допоможуть вчителю в період навчання грамоти першокласників.

Легкого та цікавого навчання вам, друзі!

 

«Вінниця – місто зразкових пасажирів та пішоходів»

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров’я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров’я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров’я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.

У закладі велика увага приділяється  вивченню правил дорожнього руху  з учнями початкових  класів,  адже саме вони найменше знають про безпечне поводження на дорозі.

Під час бесід, розглядання ілюстрацій посібника «Вінниця – місто зразкових пасажирів та пішоходів», створення ігрових ситуацій дітям початкової школи надається можливість запам’ятати та вивчити правила безпечних ігор поблизу дороги.

 

2019-2020

Міжнародний день рідної мови

До Міжнародного дня рідної мови, 21 лютого,  учителі початкових класів разом зі своїми вихованцями провели цікаві та змістовні заходи:

  • турнір знавців української мови;
  • квест «Знай мову свого народу»;
  • усний журнал «Мово калинова, мово рідна!».

Учні складали сенкан, заповнювали інформаційне гроно, пригадували цікаві факти про рідну мову. Протягом дня проходили конкурси, вікторини, виставка книжок.

Учителі польської мови також долучилися та провели інтегровані уроки  до Міжнародного дня рідної мови.

Всесвітній день читання вголос

Одним із найважливіших завдань школи є постійне підвищення професійного рівня, педагогічної майстерності, загальної культури.

Значну допомогу вчителям в самоосвіті надає методична література.

5 лютого у Всесвітній день читання вголос вчителі початкової школи ознайомилися з новинками психолого-педагогічної та методичної літератури.

«Книги — кораблі думки, які плавають по хвилях часу і несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління»Френсіс Бекон.

Співпраця з бібліотекою №6

Вкотре гостинно відкрила свої двері бібліотека №6 для учнів 2-Б класу.

       Маленькі читачі завжди очікують такі зустрічі. Адже працівники бібліотеки готують цікаві виставки, захоплюючі майстер – класи та презентації. Свято «Святий Миколай ходить рідним краєм» було надзвичайно зворушливе.

      Дітей чекали веселі естафети, дитячі вірші, майстер клас по виготовленню закладинки для книги. Усі присутні  співали та водили хоровод!

     Задоволеними та щасливими залишилися всі. Дякуємо , шановні бібліотекарі, та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Шість цеглинок

Як зробити урок не просто змістовним, а насправді цікавим для дітей? Це одне з ключових запитань, яке ставить собі кожен вчитель. Відповідь – перетворити урок на захопливу гру!

Для цікавого ігрового навчання всі першачки отримали набори LEGO «Шість цеглинок». Тепер все залежить від креативності педагогів!

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 11-1-768x1024.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-11-11_18-01-11-768x1024.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-11-12_16-44-08-1024x768.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-11-12_16-44-09-1024x768.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-11-12_16-44-12-1024x768.jpg

День української писемності та мови

8 листопада у закладі проведено День української писемності та мови. Вчителі з класними колективами підготували цікаві заходи, що мають на меті популяризацію і поширення знань про українську писемність та мову. Учні прийняли участь у конкурсі декламаторів, проведено літературні години, усні журнали, змагання на краще написання есе, інформаційні години, флешмоби. У рекреаційному куточку створено тематичну виставку “Звучи, рідна мово” та проведено літературну годину “Мова калинова – диво барвінкове”.

Учні початкових класів взяли участь у квесті «Лунай величне наше слово», який супроводжувався вікторинами, іграми, конкурсом “Склади слово”.

У цей день хочеться побажати всім українцям миру, здоров’я, любові до рідної землі, берегти, пам’ятати і продовжувати наші українські традиції, плекати нашу рідну українську мову.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-11-08_14-34-50-1024x768.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-11-08_15-11-39-1024x768.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-11-08_15-11-421-1024x768.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-11-08_15-52-06-1024x768.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-11-08_16-23-36-1-1024x768.jpg

«Вінниця місто зразкових пасажирів та пішоходів»

20 вересня учні 3-х класів отримали посібник «Вінниця місто зразкових пасажирів та пішоходів», який є чудовим навчальним матеріалом  з правил дорожнього руху. Діти разом зі Смайликом подорожували вулицями рідного міста, розгадували ребуси та кросворди, дізналися безліч історій та нагадали правила поведінки на зупинці та у громадському транспорті.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-09-18_11-00-33-1024x576.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-09-18_11-00-34-1024x576.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-09-18_13-02-33-768x1024.jpg

«Жива абетка»

Учні 2-х класів 18 вересня передали найменшим школярам посібник – «Жива абетка», з яким знайомилися протягом першого року навчання.
Першокласникам буде досить цікаво навчатися, тому що книга представлена в ігровій формі. За допомогою спеціального додатку картинки на сторінках оживають.

LEGO – конструювання

16.04 2019 року  у закладі серед учнів 1-х класів було проведено конкурс – гру серед учнів перших класів ” LEGO – конструювання” .

Переконалися, що НУШ в дії, а головне, щасливі посмішки дітей від процесу пізнання та ігрової діяльності на уроці.
Так тримати!

Урок-зустріч із лікарем-стоматологом

Із метою профілактики стоматологічних захворювань учнів, у 3-Г класі нашої школи 19 березня проведено нетрадиційний урок основ здоров’я, а саме – урок-зустріч із лікарем-стоматологом Іриною Миколаївною Бичок.

Особливу увагу лікар звернула на те, як правильно доглядати за ротовою порожниною, які продукти є корисними, а які шкідливими для зубів. Також проінформувала третьокласників про негативний вплив шкідливих звичок на стан зубів і власне здоров’я дитини. Акцентувала увагу, як саме вибирати засоби та предмети догляду за ротовою порожниною.

Результати олімпіад

Міжнародний день рідної мови

21 лютого наша школа відмічала Міжнародний день рідної мови. У кожному класі проведено виховні години про роль рідної мови для кожного народу.

Зі своїми вчителями учні 1-их класів відправилися в уявну подорож стежками рідного краю, під час якої дізналися багато цікавинок про  рідну мову. Учні 2-х класів випустили тематичні стінгазети, вчилися римувати та склали поради для найменших «Розмовляй рідною мовою».

Для учнів 3-4-х класів вчителі підготували цікаву мовну  вікторину, визначено  кращого знавця рідної мови та українського фольклору, кращого читача українських скоромовок та  кращого знавця крилатих висловів і фразеологізмів.

Письменники рідного краю 

Вінниччина – багата і щедра на літературні таланти земля, яка подарувала світові не одну плеяду майстрів літературного слова. Саме із письменниками рідного краю і знайомились учні 4 – А класу на черговому уроці позакласного читання.

Шановні гості, любі мами й тата,

У нас сьогодні ярмарок, у нас сьогодні свято!

Підготували «Осінній ярмарок» класні колективи учнів 1-4 класів з нагоди останнього навчального дня. Попереду КАНІКУЛИ!

Хочемо подякувати усім  батькам, які прийняли активну участь.  Завдяки вам, шановні батьки, діти отримали незабутні враження, а головне – вони відчули любов, небайдужість до їхніх справ.

Бажаємо усім гарного відпочинку та приємних сюрпризів!

Квест

У п’ятницю, 7 вересня, на території комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 ВМР» відбувся захоплюючий квест для першокласників. Цей цікавий захід був спрямований на те, щоб наймолодшічлени нашої шкільної родини змогли ближче ознайомитися зі школою, навчилися працювати в команді та  весело провели час із новими друзями.

До проведення квесту було залучено студентів-практикантів Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу.

Протягом квесту кожна з п’яти команд мала пройти різноманітні станції, розташовані як в приміщенні школи, так і на шкільному подвір’ї. На кожній станції першокласників очікували цікаві завдання, за виконання яких вони отримували винагороду. По закінченню квесту кожна з команд отримала солодкий подарунок.

Залишається лише додати, що такий квест став вдалим початком нового сезону цікавих конкурсів, флешмобів, змагань і майстер-класів у нашій школі!

Щасливі й сповнені позитивних емоцій дітки охоче поділилися своїми враженнями з батьками.

Переглянути відео.

День Знань з новими традиціями

Відчуття, які виникли 1 вересня, неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День Знань завжди відрізнявся яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

Прощавай, початкова школо!

24 травня 2018 року в закладі учні 4-их класів відсвяткували свій випускний бал «Прощавай, початкова школо!». З радісними посмішками на обличчі, у вишиванках випускники прибули на свято. Зустрічали їх батьки, вчителі, гості.

Під час заходу було представлено спогади про дитинство та перші роки у школі “Як усе починалося….”

Зі словами привітання до учнів звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи Лепетун Людмила Василівна. У своєму виступі висловила подяки батькам та першим вчителям за те, що виховали у дітях сумлінність, старанність, дисциплінованість, працелюбність і наполегливість, вручила Похвальні листи  за високі досягнення у навчанні.

Випускники говорили теплі слова своїм першим вчителям, які були поруч з ними чотири роки. Висловили велику подяку, пошану і уклін за важку працю, за велике учительське старання, за материнську любов до кожного.

З великою любов’ю і шаною зверталися випускники до своїх батьків та рідних. Надзвичайно гарно та влучно були підібрані слова та пісні, танці.

Заключною частиною свята стало знайомство з новими класними керівниками, які радо прийняли у свої материнські обійми дітей у п’ятий клас.

Старша школа з радістю зустріла нове поповнення!

Прощавай наш 1 клас!

Останні дні травня  стали радісними у житті наших першокласників і разом з тим, трішки сумними, адже вони прощалися з найулюбленішою книжкою – Букварем.

В  родинному колі кожного класу  панувала доброзичлива, тепла атмосфера. Діти з задоволенням розповідали вірші, разом співали пісні, відгадували загадки, танцювали та демонстрували свої вміння й таланти.

Ніхто із присутніх не залишився байдужим.

ABC Party

У зв’язку із закінченням знайомства учнів 1-х класів з буквами англійської абетки з 16.04.2018 року по 20.04.2018 року  було проведено свято «ABC Party» з метою узагальнення вивченого першокласниками матеріалу на протязі першого року навчання іноземної мови.

На  святі абетки учні 1-х класів продемонстрували отриманні знання, уміння і навички в усній формі, на основі комунікативних завдань.

      До підготовки та проведення традиційного свята англійської абетки долучилися усі вчителі англійської мови, які працюють у 1-х класах (Богінська Я.В., Яремішин О.М., Максименко Л.С., Заболотна Г.І., Тарасов О.В.). Вчителі англійської мови разом зі своїми вихованцями поринули у дивовижний світ вивчення англійської мови. Свято проходило у цікавій ігровій формі. Першокласники з великим задоволенням виконували різноманітні завдання, співали пісні англійської мовою, декламували вірші, грали у рухливі ігри та вміло реагували на репліки своїх однолітків.

 

Ярмарок!

Вперше  в нашій початковій школі пройшов «солодкий» ярмарок. Вражень як і ласощів було дуже багато!

        Ми влаштували ярмарок для того, щоб канікули школярів почалися солодко і весело. Та це було не єдиною нашою метою, адже кошти, зароблені на продажі солодощів, підуть на створення освітнього середовища у початковій школі.

       Кожен клас початкової школи прийняв активну участь у ярмарку. Усі старанно готувались, випікали із батьками щось корисне та вишукане, одним словом особливе. Тому й захід видався цікавим та різноманітним, багатим на маленькі кулінарні шедеври. Усі вдосталь наїлись солодкого, що забезпечило чудовий настрій на весь день.

          Уроки позакласного читання

      Учні 2-А класу полюбляють читати книги не лише зі шкільної бібліотеки. Класний керівник Відерська Н.О. цікаво та незвичайно проводить уроки позакласного читання  на базі дитячої бібліотеки №6.

     Саме на такий незвичайний урок-зустріч школярі потрапили перед весняними канікулами. Учні мали змогу познайомитися з письменником рідного краю Володимиром Рабенчуком.

    Автор кількох десятків книг, поезій, прози, публіцистики, кількох сотень статей у періодиці, передмов до книг інших письменників, сценаріїв до близько двох десятків телефільмів з радістю спілкувався зі школярами, відповідав на чудернацькі запитання та жартував.