Перша сходинка


Шість цеглинок

Як зробити урок не просто змістовним, а насправді цікавим для дітей? Це одне з ключових запитань, яке ставить собі кожен вчитель. Відповідь – перетворити урок на захопливу гру!

Для цікавого ігрового навчання всі першачки отримали набори LEGO «Шість цеглинок». Тепер все залежить від креативності педагогів!

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 11-1-768x1024.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-11-11_18-01-11-768x1024.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-11-12_16-44-08-1024x768.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-11-12_16-44-09-1024x768.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-11-12_16-44-12-1024x768.jpg

День української писемності та мови

8 листопада у закладі проведено День української писемності та мови. Вчителі з класними колективами підготували цікаві заходи, що мають на меті популяризацію і поширення знань про українську писемність та мову. Учні прийняли участь у конкурсі декламаторів, проведено літературні години, усні журнали, змагання на краще написання есе, інформаційні години, флешмоби. У рекреаційному куточку створено тематичну виставку “Звучи, рідна мово” та проведено літературну годину “Мова калинова – диво барвінкове”.

Учні початкових класів взяли участь у квесті «Лунай величне наше слово», який супроводжувався вікторинами, іграми, конкурсом “Склади слово”.

У цей день хочеться побажати всім українцям миру, здоров’я, любові до рідної землі, берегти, пам’ятати і продовжувати наші українські традиції, плекати нашу рідну українську мову.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-11-08_14-34-50-1024x768.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-11-08_15-11-39-1024x768.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-11-08_15-11-421-1024x768.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-11-08_15-52-06-1024x768.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-11-08_16-23-36-1-1024x768.jpg

«Вінниця місто зразкових пасажирів та пішоходів»

20 вересня учні 3-х класів отримали посібник «Вінниця місто зразкових пасажирів та пішоходів», який є чудовим навчальним матеріалом  з правил дорожнього руху. Діти разом зі Смайликом подорожували вулицями рідного міста, розгадували ребуси та кросворди, дізналися безліч історій та нагадали правила поведінки на зупинці та у громадському транспорті.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-09-18_11-00-33-1024x576.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-09-18_11-00-34-1024x576.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу viber_image_2019-09-18_13-02-33-768x1024.jpg

«Жива абетка»

Учні 2-х класів 18 вересня передали найменшим школярам посібник – «Жива абетка», з яким знайомилися протягом першого року навчання.
Першокласникам буде досить цікаво навчатися, тому що книга представлена в ігровій формі. За допомогою спеціального додатку картинки на сторінках оживають.

LEGO – конструювання

16.04 2019 року  у закладі серед учнів 1-х класів було проведено конкурс – гру серед учнів перших класів ” LEGO – конструювання” .

Переконалися, що НУШ в дії, а головне, щасливі посмішки дітей від процесу пізнання та ігрової діяльності на уроці.
Так тримати!

Урок-зустріч із лікарем-стоматологом

Із метою профілактики стоматологічних захворювань учнів, у 3-Г класі нашої школи 19 березня проведено нетрадиційний урок основ здоров’я, а саме – урок-зустріч із лікарем-стоматологом Іриною Миколаївною Бичок.

Особливу увагу лікар звернула на те, як правильно доглядати за ротовою порожниною, які продукти є корисними, а які шкідливими для зубів. Також проінформувала третьокласників про негативний вплив шкідливих звичок на стан зубів і власне здоров’я дитини. Акцентувала увагу, як саме вибирати засоби та предмети догляду за ротовою порожниною.

Результати олімпіад

Міжнародний день рідної мови

21 лютого наша школа відмічала Міжнародний день рідної мови. У кожному класі проведено виховні години про роль рідної мови для кожного народу.

Зі своїми вчителями учні 1-их класів відправилися в уявну подорож стежками рідного краю, під час якої дізналися багато цікавинок про  рідну мову. Учні 2-х класів випустили тематичні стінгазети, вчилися римувати та склали поради для найменших «Розмовляй рідною мовою».

Для учнів 3-4-х класів вчителі підготували цікаву мовну  вікторину, визначено  кращого знавця рідної мови та українського фольклору, кращого читача українських скоромовок та  кращого знавця крилатих висловів і фразеологізмів.

Письменники рідного краю 

Вінниччина – багата і щедра на літературні таланти земля, яка подарувала світові не одну плеяду майстрів літературного слова. Саме із письменниками рідного краю і знайомились учні 4 – А класу на черговому уроці позакласного читання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні гості, любі мами й тата,

У нас сьогодні ярмарок, у нас сьогодні свято!

Підготували «Осінній ярмарок» класні колективи учнів 1-4 класів з нагоди останнього навчального дня. Попереду КАНІКУЛИ!

Хочемо подякувати усім  батькам, які прийняли активну участь.  Завдяки вам, шановні батьки, діти отримали незабутні враження, а головне – вони відчули любов, небайдужість до їхніх справ.

Бажаємо усім гарного відпочинку та приємних сюрпризів!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Квест

У п’ятницю, 7 вересня, на території комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 ВМР» відбувся захоплюючий квест для першокласників. Цей цікавий захід був спрямований на те, щоб наймолодшічлени нашої шкільної родини змогли ближче ознайомитися зі школою, навчилися працювати в команді та  весело провели час із новими друзями.

До проведення квесту було залучено студентів-практикантів Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу.

Протягом квесту кожна з п’яти команд мала пройти різноманітні станції, розташовані як в приміщенні школи, так і на шкільному подвір’ї. На кожній станції першокласників очікували цікаві завдання, за виконання яких вони отримували винагороду. По закінченню квесту кожна з команд отримала солодкий подарунок.

Залишається лише додати, що такий квест став вдалим початком нового сезону цікавих конкурсів, флешмобів, змагань і майстер-класів у нашій школі!

Щасливі й сповнені позитивних емоцій дітки охоче поділилися своїми враженнями з батьками.

Переглянути відео.

День Знань з новими традиціями

Відчуття, які виникли 1 вересня, неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День Знань завжди відрізнявся яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

Прощавай, початкова школо!

24 травня 2018 року в закладі учні 4-их класів відсвяткували свій випускний бал «Прощавай, початкова школо!». З радісними посмішками на обличчі, у вишиванках випускники прибули на свято. Зустрічали їх батьки, вчителі, гості.

Під час заходу було представлено спогади про дитинство та перші роки у школі “Як усе починалося….”

Зі словами привітання до учнів звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи Лепетун Людмила Василівна. У своєму виступі висловила подяки батькам та першим вчителям за те, що виховали у дітях сумлінність, старанність, дисциплінованість, працелюбність і наполегливість, вручила Похвальні листи  за високі досягнення у навчанні.

Випускники говорили теплі слова своїм першим вчителям, які були поруч з ними чотири роки. Висловили велику подяку, пошану і уклін за важку працю, за велике учительське старання, за материнську любов до кожного.

З великою любов’ю і шаною зверталися випускники до своїх батьків та рідних. Надзвичайно гарно та влучно були підібрані слова та пісні, танці.

Заключною частиною свята стало знайомство з новими класними керівниками, які радо прийняли у свої материнські обійми дітей у п’ятий клас.

Старша школа з радістю зустріла нове поповнення!

 

Прощавай наш 1 клас!

Останні дні травня  стали радісними у житті наших першокласників і разом з тим, трішки сумними, адже вони прощалися з найулюбленішою книжкою – Букварем.

В  родинному колі кожного класу  панувала доброзичлива, тепла атмосфера. Діти з задоволенням розповідали вірші, разом співали пісні, відгадували загадки, танцювали та демонстрували свої вміння й таланти.

Ніхто із присутніх не залишився байдужим.

ABC Party

У зв’язку із закінченням знайомства учнів 1-х класів з буквами англійської абетки з 16.04.2018 року по 20.04.2018 року  було проведено свято «ABC Party» з метою узагальнення вивченого першокласниками матеріалу на протязі першого року навчання іноземної мови.

На  святі абетки учні 1-х класів продемонстрували отриманні знання, уміння і навички в усній формі, на основі комунікативних завдань.

      До підготовки та проведення традиційного свята англійської абетки долучилися усі вчителі англійської мови, які працюють у 1-х класах (Богінська Я.В., Яремішин О.М., Максименко Л.С., Заболотна Г.І., Тарасов О.В.). Вчителі англійської мови разом зі своїми вихованцями поринули у дивовижний світ вивчення англійської мови. Свято проходило у цікавій ігровій формі. Першокласники з великим задоволенням виконували різноманітні завдання, співали пісні англійської мовою, декламували вірші, грали у рухливі ігри та вміло реагували на репліки своїх однолітків.

 

Ярмарок!

Вперше  в нашій початковій школі пройшов «солодкий» ярмарок. Вражень як і ласощів було дуже багато!

        Ми влаштували ярмарок для того, щоб канікули школярів почалися солодко і весело. Та це було не єдиною нашою метою, адже кошти, зароблені на продажі солодощів, підуть на створення освітнього середовища у початковій школі.

       Кожен клас початкової школи прийняв активну участь у ярмарку. Усі старанно готувались, випікали із батьками щось корисне та вишукане, одним словом особливе. Тому й захід видався цікавим та різноманітним, багатим на маленькі кулінарні шедеври. Усі вдосталь наїлись солодкого, що забезпечило чудовий настрій на весь день.

     

       

      Учні 2-А класу полюбляють читати книги не лише зі шкільної бібліотеки. Класний керівник Відерська Н.О. цікаво та незвичайно проводить уроки позакласного читання  на базі дитячої бібліотеки №6.

     Саме на такий незвичайний урок-зустріч школярі потрапили перед весняними канікулами. Учні мали змогу познайомитися з письменником рідного краю Володимиром Рабенчуком.

    Автор кількох десятків книг, поезій, прози, публіцистики, кількох сотень статей у періодиці, передмов до книг інших письменників, сценаріїв до близько двох десятків телефільмів з радістю спілкувався зі школярами, відповідав на чудернацькі запитання та жартував.