Перша сходинка


Письменники рідного краю 

Вінниччина – багата і щедра на літературні таланти земля, яка подарувала світові не одну плеяду майстрів літературного слова. Саме із письменниками рідного краю і знайомились учні 4 – А класу на черговому уроці позакласного читання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні гості, любі мами й тата,

У нас сьогодні ярмарок, у нас сьогодні свято!

Підготували «Осінній ярмарок» класні колективи учнів 1-4 класів з нагоди останнього навчального дня. Попереду КАНІКУЛИ!

Хочемо подякувати усім  батькам, які прийняли активну участь.  Завдяки вам, шановні батьки, діти отримали незабутні враження, а головне – вони відчули любов, небайдужість до їхніх справ.

Бажаємо усім гарного відпочинку та приємних сюрпризів!

Квест

У п’ятницю, 7 вересня, на території комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 ВМР» відбувся захоплюючий квест для першокласників. Цей цікавий захід був спрямований на те, щоб наймолодшічлени нашої шкільної родини змогли ближче ознайомитися зі школою, навчилися працювати в команді та  весело провели час із новими друзями.

До проведення квесту було залучено студентів-практикантів Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу.

Протягом квесту кожна з п’яти команд мала пройти різноманітні станції, розташовані як в приміщенні школи, так і на шкільному подвір’ї. На кожній станції першокласників очікували цікаві завдання, за виконання яких вони отримували винагороду. По закінченню квесту кожна з команд отримала солодкий подарунок.

Залишається лише додати, що такий квест став вдалим початком нового сезону цікавих конкурсів, флешмобів, змагань і майстер-класів у нашій школі!

Щасливі й сповнені позитивних емоцій дітки охоче поділилися своїми враженнями з батьками.

Переглянути відео.

 

День Знань з новими традиціями

Відчуття, які виникли 1 вересня, неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День Знань завжди відрізнявся яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

 

 

Прощавай, початкова школо!

24 травня 2018 року в закладі учні 4-их класів відсвяткували свій випускний бал «Прощавай, початкова школо!». З радісними посмішками на обличчі, у вишиванках випускники прибули на свято. Зустрічали їх батьки, вчителі, гості.

Під час заходу було представлено спогади про дитинство та перші роки у школі “Як усе починалося….”

Зі словами привітання до учнів звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи Лепетун Людмила Василівна. У своєму виступі висловила подяки батькам та першим вчителям за те, що виховали у дітях сумлінність, старанність, дисциплінованість, працелюбність і наполегливість, вручила Похвальні листи  за високі досягнення у навчанні.

Випускники говорили теплі слова своїм першим вчителям, які були поруч з ними чотири роки. Висловили велику подяку, пошану і уклін за важку працю, за велике учительське старання, за материнську любов до кожного.

З великою любов’ю і шаною зверталися випускники до своїх батьків та рідних. Надзвичайно гарно та влучно були підібрані слова та пісні, танці.

Заключною частиною свята стало знайомство з новими класними керівниками, які радо прийняли у свої материнські обійми дітей у п’ятий клас.

Старша школа з радістю зустріла нове поповнення!

Прощавай наш 1 клас!

Останні дні травня  стали радісними у житті наших першокласників і разом з тим, трішки сумними, адже вони прощалися з найулюбленішою книжкою – Букварем.

В  родинному колі кожного класу  панувала доброзичлива, тепла атмосфера. Діти з задоволенням розповідали вірші, разом співали пісні, відгадували загадки, танцювали та демонстрували свої вміння й таланти.

Ніхто із присутніх не залишився байдужим.

ABC Party

У зв’язку із закінченням знайомства учнів 1-х класів з буквами англійської абетки з 16.04.2018 року по 20.04.2018 року  було проведено свято «ABC Party» з метою узагальнення вивченого першокласниками матеріалу на протязі першого року навчання іноземної мови.

На  святі абетки учні 1-х класів продемонстрували отриманні знання, уміння і навички в усній формі, на основі комунікативних завдань.

      До підготовки та проведення традиційного свята англійської абетки долучилися усі вчителі англійської мови, які працюють у 1-х класах (Богінська Я.В., Яремішин О.М., Максименко Л.С., Заболотна Г.І., Тарасов О.В.). Вчителі англійської мови разом зі своїми вихованцями поринули у дивовижний світ вивчення англійської мови. Свято проходило у цікавій ігровій формі. Першокласники з великим задоволенням виконували різноманітні завдання, співали пісні англійської мовою, декламували вірші, грали у рухливі ігри та вміло реагували на репліки своїх однолітків.

 

Ярмарок!

Вперше  в нашій початковій школі пройшов «солодкий» ярмарок. Вражень як і ласощів було дуже багато!

        Ми влаштували ярмарок для того, щоб канікули школярів почалися солодко і весело. Та це було не єдиною нашою метою, адже кошти, зароблені на продажі солодощів, підуть на створення освітнього середовища у початковій школі.

       Кожен клас початкової школи прийняв активну участь у ярмарку. Усі старанно готувались, випікали із батьками щось корисне та вишукане, одним словом особливе. Тому й захід видався цікавим та різноманітним, багатим на маленькі кулінарні шедеври. Усі вдосталь наїлись солодкого, що забезпечило чудовий настрій на весь день.

     

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Учні 2-А класу полюбляють читати книги не лише зі шкільної бібліотеки. Класний керівник Відерська Н.О. цікаво та незвичайно проводить уроки позакласного читання  на базі дитячої бібліотеки №6.

     Саме на такий незвичайний урок-зустріч школярі потрапили перед весняними канікулами. Учні мали змогу познайомитися з письменником рідного краю Володимиром Рабенчуком.

    Автор кількох десятків книг, поезій, прози, публіцистики, кількох сотень статей у періодиці, передмов до книг інших письменників, сценаріїв до близько двох десятків телефільмів з радістю спілкувався зі школярами, відповідав на чудернацькі запитання та жартував.