Наші досягнення


У ДС «Подільський Артек» з 3 по 8 липня 2018 року проходила історична літня школа «Долаючи радянське: трансформація культурної пам’яті на пострадянському просторі». Конкурсний відбір до школи пройшли учні 11-А класу Орлов Владислав та Македонський Богдан, які презентували свій проект на тему «Вінниччина в роки окупації»

WOW Teachers

В серпні цього року командою BrainBasket Foundation було проведено тестування та відбір претендентів в рамках всеукраїнського соціального освітнього проекту WOWTeachers з безкоштовної перепідготовки та навчання шкільних вчителів інформатики основам web-розробки. Внаслідок такого відбору вчителі нашого закладу: Бусигіна Наталія Олександрівна та Кривов’яз Наталія Миколаївна успішно пройшли тестування та мають змогу пройти відповідне навчання.

“Перлини року”

19 березня 2018 року наш заклад брав участь у міському фестивалі-конкурсі художньої самодіяльної творчості учнівської молоді «Перлини року». Виступи школярів об’єднали темою «Музичний європейський вернісаж».

За результатами конкурсу наш хореографічний колектив “Фантазія”  зайняв І місце у номінації “Хореографічне мистецтво”.

Вокальний ансамбль “Веселкові барви” зайняв І місце у номінації “Вокальні ансамблі старших класів”.

Учнівський колектив нашого закладу зайняв ІІ місце у номінації “Концертна програма” та ІІІ місце у комінації “Вокально-хореографічні композиції”.

В 2017-2018 навчальному році ми маємо низку досягнень та перемог:

1. В міському етапі Всеукраїнського кункурсу учнівської творчості

  • в номінації “Література”

Голованова Єлизавета, учениця 10-Б класу, зайняла ІІ місце

(вчитель – Дахнівська Ольга Едуардівна)

  • в номінації “Історія України та державотворення”

команда учнів: Кожарко Ірина, Коновалюк Анастасія, Білик Дмитро зайняла ІІІ місце

(вчитель – Маначинська Лілія Борисівна)

 

2. В Міжнародному чемпіонаті з розв’язування математичних задач

Цегольник Віталій, учень 5-А класу, став учасником півфіналу

3. 25 лютого 2018 року команда закладу у складі учнів 11-х класів Бабенка Ростислава та Булани Євгенії взяла участь у І Дебатному правовому турнірі серед учнівської та студентської молоді міста Вінниці на тему «Правова реформа в Україні: результати та перспективи».  Турнір проходив в Апеляційному суді Вінницької області. Команда учнів закладу зайняла почесне перше місце у турнірі. Вітаємо їх!

4. Команда закладу у складі учнів 11-х класів Бабенка Ростислава, Булани Євгенії та Мельник Катерини взяла участь у грі-квесті “Вінниця – столиця Української Народної Республіки”, присвяченій святкуванню 100-річчю Української національної революції. Команда зайняла перше місце, вітаємо їх!